piątek, 29 marca 2013

Mój pierwszy lakier z MIYO, Mini Drops MIX

Witam!
Dzisiaj mam dla Was post o ostatnim nabytku, który mogłyście zobaczyć TUTAJ. Jest to lakier firmy MIYO. To jest pierwszy raz (i mam nadzieję, że nie ostatni) kiedy mam do czynienia z tą firmą. Nie mam pojęcia o numerze koloru, bo tak naprawdę nie ma go nigdzie napisanego. Przeszukałam stronę producenta i wszelkie inne strony, blogi i nic.. Wybrałam odcień bordowo brązowy z maleńkimi drobinkami. Co do trwałości to.. no cóż nie oczekujmy zbyt wiele. Po jednym dniu starły się lekko końcówki... co możecie zobaczyć na zdjęciach. Do pełnego krycia wystarczyły standardowo dwie warstwy.
Hello! 
Today I have for you a post about the recent thing I have bought, which you could see HERE. It is a nail polish of MIYO. This is the first time (and hopefully not the last) I'm dealing with this company. I do not know about the color number, because it really do not have it written anywhere. I searched the manufacturer's website and any other websites, blogs and nothing.. I chose a shade of burgundy brown with tiny flecks. About the lasting of this .. Well do not expect too much. After one day tips of nail clashed a little... as you can see in the pictures. It is standard that for full coverage we need two layers.

Podsumowując na szybko:
Wybór kolorów lakierów jest naprawdę duży.. ale tylko na stronie producenta. Ja swój kupiłam w SuperPharmie gdzie było jeszcze około 6-8 innych kolorów do wyboru. Plusem jest cena - 5,49 zł za 7 ml. Trwałość nienajlepsza, ale czego oczekiwać za taką cenę. Zresztą sama często zmieniam kolor co dwa, trzy dni więc ścierające się końcówki nie są aż takim problemem. Jednak gdybym miała wybrać ten lakier wiedząc, że potrzebuję mieć ładne paznokcie przez np. 5 dni zdecydowanie wybrałabym inny.
To sum up: 
Selection of the colors is really big .. but only on the manufacturer's website. I bought my nail polish in SuperPharm where there was still about 6-8 different colors to choose from. The advantage is the price - 5,49 zł for 7 ml. Lasting is not very good, but what to expect for the price. Besides, I usually change nail color every two or three days so the clashed tips are not that big problem. But if I had to choose the finish knowing that I need to have nice nails for example, for five days definitely I would choose another nail polish.


I jak Wam się podoba?
And how do you like it?


4 komentarze:

 1. Lubię te lakiery :) mam kilka kolorów zarówno tych małych buteleczek i tych dużych- niestety z trwałością kiepsko :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak.. trwałość nie jest zachwycająca.

   Usuń
 2. kolor bardzo mi się podoba, choć nie lubię ciemnych, to jestem skłonna tego użyć ;)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)