poniedziałek, 11 lutego 2013

Demakijaż z BeBeauty

Dzisiaj przedstawiam Wam mleczko do demakijażu BeBeauty do skóry normalnej i mieszanej, który kupiłam w Biedronce. Za niską cenę nie spodziewałam się dużo a jednak nie zawiódł mnie wcale! Jest lekki i troszkę gęsty. Zmywa dobrze, nawilża i dokładnie oczyszcza. 

Today I present to you BeBeauty cleansing milk for normal and combination skin, which I bought in Biedronka. With the low price I was not expecting much and it did not disappoint me at all! It is light and a little dense. Washes well, moisturizes and cleanses.

Zawiera:

  • ekstrakt z lotosu, który zapewnia skórze uczucie świeżości
  • d-panthenol zapewnia nawilżenie i łagodzi
  • witamina E przyspiesza regenerację naskórka
  • gliceryna, która działa nawilżająco


Today I present to you BeBeauty make-up remover for normal and combination skin, which I bought in Biedronka. With the low price I was not expecting much and that did not disappoint me at all! It is light and a little dense. Washes well, moisturizes and cleanses.

It includes:  • lotus extract that provides the skin feeling fresh
  • d-Panthenol provides hydration and soothes
  • Vitamin E accelerates the regeneration of the epidermis
  • glycerin, which moisturizes
Moja opinia / My opinion
Mleczko ładnie pachnie, i super oczyszcza. Poniżej możecie zobaczyć test na ręce gdzie sprawdził się bardzo dobrze. Wystarczy nałożyć go trochę a wystarczy na demakijaż całej twarzy. Bardzo podoba mi się nakrętka która ułatwia nakładanie mleczka. Już nie muszę szukać zakrętek które lubiły spadać na podłogę :)

Make-up remover smells good, and cleans very well. Below you can see test on the hand where it proved to be very good. You just need to apply it a little bit and it is enough to remove your make-up from whole face. I really like the nut that makes easy to apply the lotion. Now i don't have to look for caps that liked to fall on the floor :)

Cena / Price:
ok. 5 zł 
around 5 zł

Dostępność / You can find it in:
BiedronkaLubicie kosmetyki z BeBeauty Biedronki?

Do you like BeBeauty cosmetics from Biedronka?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :)