sobota, 23 lutego 2013

Sobotnie inspiracje włosowe nr 4Przedstawiam Wam dzisiaj pomysły na loki bez użycia lokówki. Napewno już widziałyście ten słynny filmik gdzie zdarzyła się niespodziewana wpadka.. Jeśli jeszcze nie widziałyście to TUTAJ możecie go zobaczyć. Naprawdę nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny dlatego naprawdę popieram bezpieczne loki bez używania lokówek czy prostownic. Takie loki wcale nie są gorsze a w sumie wydaje mi się, że trzymają się dłużej - przynajmniej moje. 
Today I present you ideas for curls without a curling iron. You have certainly seen the famous video where an unexpected setback occurred .. If you have not seen it you can view it HERE. I really wouldn't want to be at girl's place. That's why I really support secure curls without using curling irons or straighteners. These curls are not worse and in total it seems to me that they keep longer - at least mine.

Najłatwiejsze jeśli macie pod ręką masę spinek lub wsuwek. Wyglądają pięknie na długich włosach.
It is the easiest if you have hair clips or pins. They look beautiful on long hair.


Słynne loki robione na chusteczkach mokrych czy suchych to już od Was zależy, jeśli nie macie nawilżających chusteczek to zawsze może Was uratować para SKARPETEK!
The famous curls done on wet or dry handkerchiefs it's up to you whether if you use wet or dry one you can always be saved by a pair of SOCKS!


Co mnie zainteresowało to włosowe kokony... Jestem bardzo ciekawa jak będą wyglądać po nich loki na moich włosach... 
What interested me is the hair cocoons ... I am very curious how they will look on my hair curls ...


Zainteresowało Was coś? Może znacie inne sposoby na bezpieczne loki?
Are you interested in anything? Maybe you know other ways of safe curls?

Pozdrawiam,


2 komentarze:

 1. aż chce się przytoczyć słynny filmik z yt " jak nie kręcić loków" ostatnio mój ukochany :D Tak szczerze to już mam dość loków, codziennie je oglądam ;))

  u mnie spore rozdanie, zapraszam jeżeli Cię zaintersuje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja lubię oglądać, gorzej z siedzeniem i kręceniem a jeszcze nie znalazłam dobrego sposobu żeby nie wyglądać jak baran po spaniu z papilotami... :)

   Usuń

Zapraszam do komentowania :)