wtorek, 26 marca 2013

Holo mani po raz drugi! + zmiana kształtu paznokci.

Witajcie!
Mam wrażenie, że cały czas piszę o włosach. Dlatego teraz czas na coś innego. Kiedyś pokazywałam Wam paznokcie holo w odcieniu różowym. Tym razem użyłam koloru srebrno-białego. Nałożyłam 2-3 warstwy, bo lubię mieć pokryte całe paznokcie brokatem bo wtedy mienią się niesamowicie! Lakier to Golden Rose Crystal Color o numerze 15. 


Hello!
I feel that all the time I write about hair. So now it's time for something else. Once I showed you a holo nails in a shade of pink. This time I used a silver-white color. I applied 2-3 coats, because I like to have covered all the glitter nails because then they are shining amazingly! Nail polish is Golden Rose Crystal Color number 15.


Zobaczcie efekty:
See effects:


Ostatnio zaczęły mi się bardzo podobać paznokcie w kształcie migdała. Swoje paznokcie zawsze miałam obcięte na równo a gdy urosły były piłowane na kwadrat. Sama nie wiem, w którym kształcie moje paznokcie i ręce prezentują się lepiej: migdałki czy kwadraty? Jak myślicie?? :)

I recently started to like an almond-shaped nails. I've always had my nails clipped straight and when they were grown I fill them in a square shape. I do not know which of the shapes of my nails and hands look better: the almond-shape or squares? What do you think?? :)

Pozdrawiam :)

10 komentarzy:

 1. paznokcie przed są w kształcie migdala a po to jakieś smieszne spiczaste czubki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż takie spiczaste to bym ich nie nazwała..

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Nie ma co się napalać na krycie.. a szkoda. Najlepszym rozwiązaniem jest nałożenie bazy w kolorze podobnym do lakieru brokatowego tylko zastanawiam się jak z trwałością jeśli byłoby tyle warstw?

   Usuń
 3. Moim zdaniem lepiej wyglądają paznokcie przed

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie podobają mi się obecne.. jednak następnym razem może wrócę do kwadratów :P

   Usuń
 4. Ładniejsze jednak te kwadraty .

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)