niedziela, 3 marca 2013

Holo mani :)

Cześć :)
Ostatnio widzę na Waszych blogach dużo holo paznokci i tak naprawdę zapomniałam, że i ja posiadam taki lakier. Podoba mi się wszystko co świeci bez względu czy to pierścionek, paznokcie, makijaż czy torebka. Uwielbiam oglądać tak pomalowane paznokcie w sztucznym świetle lub słońcu, bo wtedy najbardziej się mienią. Najbardziej podoba mi się efekt z dwoma lub trzema warstwami. Paznokieć jest wtedy w pełni pokryty. Użyłam do tego lakieru Simple Beauty nr 5.

Hi :) 
Recently I see on your blog a lot holo nail and I really forgot that I have that kind of nail polish. I like everything that shines no matter whether this is the ring, nails, makeup or purse. I love to watch nails then in artificial light or sunlight, because then they  are sparkling the most. What I like most is the effect of two or three layers. A nail is then fully covered. I used a nail polish Simple Beauty No. 5

Jak Wam się podoba? Lubicie takie paznokcie?

How do you like it? 

Ps. Od dzisiaj  jak widzicie pojawiło się serduszko z opisem produktu. Wiecie, wiosna idzie to i czas na małe zmiany! :)

Ps. From today as u cn see there is a small heart on pictures with product description. Spring is coming so you know, it's time for changes! :) 

 

8 komentarzy:

 1. super ten lakier! chyba sama sobie taki kupie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam jak najbardziej kupić albo zrobić samemu - przezroczysty lakier + brokat :)

   Usuń
 2. tak, wygląda świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ah lov your blog! :) Heh, greetings from Finland :)!


  jepesdf.blogspot.com
  352/355

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny efekt. Bardzo podobają mi się takie pazurki :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)