wtorek, 2 kwietnia 2013

Klasyczna czerwień od Astora.

Hejka!
Dziś przychodzę do Was pokazując kolor paznokci jaki gościł u mnie przez ostatnie dni. Klasyczna czerwień to coś co lubię. Mając długie paznokcie niechętnie noszę jasne kolory paznokci. Czerń i ciemne kolory trochę rzadziej są na moich paznokciach. Za to czerwień zawsze. W różnych wydaniach poprzez jasną koralową, krwistą czerwień aż czasami rażącą aż do winnej ciemnej czerwieni. Dziś prezentuje Wam jedną z tych ciemnych czerwieni. A jest to Astor Quick'n Go! 45 Sec. o numerze 17.
Hi!
Today I come to you showing which of nail color is visiting me in the last few days. Classic red is what I like. Having long nails are reluctant to wear bright colors nail. Black and dark colors are a little less on my nails also. But the red ones always. In various editions by bright coral, sometimes bloody red glaring until dark red wine. Today I present to you one of those dark red. And this is Astor Quick'n Go! 45 Sec. of number 17th.OD PRODUCENTA / FROM THE MANUFACTURER

Szybkoschnący lakier do paznokci - 1 pociągnięcie pędzelkiem, 1 warstwa i 1 sekunda na aplikację! Szybkoschnąca formuła lakieru wraz z gęstym pigmentem gwarantuje wspaniały kolor oraz połysk i to wszystko już przy jednej warstwie lakieru.Wysycha i lśni w mniej niż 1 sekundę. Podwójny pędzelek został specjalnie zaprojektowany aby pokryć paznokcia za jednym pociągnięciem. 

Quick-drying nail polish - one brush stroke, 1 coat and 1 second on the application! Quick drying formula with thick paint pigment provides great color and gloss, and it's all been in one coat. Dries and shines in less than 1 second. Double brush is specially designed to cover the nail in one stroke.MOJA OPINIA / MY OPINION
Lakier mam w posiadaniu już kilka miesięcy i jak widzicie napisy są lekko starte. Tak czy siak nadal możecie doczytać się co pisze na buteleczce. Lakier ma gruby (powiedziałabym nawet, że za duży) pędzelek. Na początku aplikacja była super łatwa, ale teraz po kilku miesiącach gdzie zużyłam około 1/3 buteleczki lakier zgęstniał i już nie jest tak superowo nakładać go. Same zobaczcie jak paznokcie wyglądają na zdjęciach. Starałam się jak mogłam przy malowaniu i robieniu zdjęć.. ale widać że lakier jest zbyt gęsty aby mógł się dobrze rozprowadzić. Oczywiście standardowo potrzebne są dwie warstwy do pełnego krycia. Obietnice producenta czyli 45 sekund i lakier wysycha to dobra bajka. Lakier jak lakier wysycha w swoim tempie, jedynie możemy przyśpieszyć ten czas nakładając wysuszacz. Lecz nie ma co liczyć na suche paznokcie po 45 sekundach..Lakier ma to do siebie, że gdy maźniemy się przypadkowo na skórkę czy palec to ciężko jest to zmyć. Podsumowując polecam jeśli macie zamiar zużyć ten lakier w szybkim tempie.. chociaż i to jest dość ciężkie. Szkoda, że tak szybko zgęstniał bo wcześniej był na prawdę ładny kolor i wszystko było gładko nałożone. Za 12 ml zapłacimy od 12 - 20 zł zależnie od sklepu.
I have that nail polish for a few months, and as you can see the subtitles are a little worn. Anyway, you can still see what the bottle says. Paint has thick (I would say even that too big) brush. At the beginning the application was super easy, but now after a few months where I used about 1/3 of the bottle and the paint thickened and no longer impose is such awesome. Just look on the pics hw nails look. I tried to paint really pretty and take good pics.. but you can see that the paint is too thick to be able to distribute it well. Of course, normally you need two coats for full coverage. The promises of the manufacturer or 45 seconds and the paint dries it's a good lie. Nail polish as normal dries at its own pace, we can olny speed up the drying by putting a dry drops. But do not count on dry nails after 45 seconds .. When accidentally we put the paint on the skin or finger it is hard to wash off. In conclusion I would recommend it if you are going to finish it fast although it is quite heavy. It is unfortunate that it got thickened so fast, else it was a really nice color and everything was smooth imposed. We will pay for 12 ml from 12 - 20 zł, depending on the store.


Co myślicie o lakierze Astora 45sec. Quick'n go?
What do you think about nail polish of Astor, 45 sec. Quick'n go?


7 komentarzy:

 1. Ma całkiem fajny kolorek, chociaż na mój gust odrobinkę za ciemny. Wydaje mi się być czymś bardziej na wyjście niż na co dzień :)
  Co do gęstości to mi Wibo Mint sorbet zgęstniał po 2 tygodniach... a taki ładny kolor miał ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie lubię ciemne czerwienie niż jaśniejsze ale też zależy od koloru:) Niezależnie od firmy jak lakier zgęstnieje to już na całego, a szkoda..

   Usuń
 2. bardzo ładny kolor, szkoda, że zgęstniał :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki:) Szkoda, trzeba szukać zamiennika :)

   Usuń
 3. This paste will be applied directly to the skin tag 3 times a day until the skin tag falls off.

  Cholera is an acute infection of the small intestine,
  and it can be life-threatening. This sounds drastic but as long as you pay due care
  and attention when carrying the task out the removal should happen without a hitch.


  Also visit my page remove skin tags

  OdpowiedzUsuń
 4. Finding a mentor or professional who is living the experience you want
  to acquire for yourself is a smart business move.

  Analysts predicted a price correction in the Chennai Real Estate market but prices have remained stable for apartments and villas, the only way for prices of land to go down is to move further away from
  the city, the only option for developers right now looks to be to
  develop integrated townships where work places and residences can be developed simultaneously,
  the concept of living inside the city to work might just change over
  the next few years. Just use the three principles you would for any
  business: buy at a price you can afford; sell for more than you paid, and sell in a measurable
  time frame.

  Here is my web site; Asunnot

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)