poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Znajdź 10 minut na.....glinkową maseczkę! Ostatnio polubiłam się z maseczkami i na przemian używam ich z peelingami. Glinkowa maseczka jest bardzo popularna przez swoje niesamowite działanie. Tym razem trafiłam na maseczki od firmy Soraya. Był taki duży wybór, że nie mogłam się zdecydować od razu. Jednak, gdy zobaczyłam, że w swojej ofercie mają maseczkę glinkową to już nie miałam kłopotu z wyborem. I tak kupiłam - Soraya, 10 Minut Na..., Glinkowa maseczka do cery tłustej i mieszanej "Perfekcyjne oczyszczenie".

...clay mask! Recently I started to like the mask and I use them alternately with the peelings. Clay mask is very popular for its amazing effects. This time I found a mask from the Soraya company. There was so many of them to choose that I could not decide so fast. However, when I saw that they offer clay mask, my choice was no longer a trouble. I just bought - Soraya, 10 minutes on ... clay mask for oily and combination skin "perfect cleaning".


OD PRODUCENTA / FROM THE MANUFACTURER

Glinkowa maseczka do cery tłustej i mieszanej. Jeśli Twoja cera wymaga szybkiego i bardzo skutecznego oczyszczenia, chcesz zredukować niedoskonałości, pozbyć się zanieczyszczeń i nadmiaru sebum, glinkowa maseczka sprawdzi się doskonale. Zaraz po użyciu cera staje się matowa i świeża. Biała glinka bogata w mikroelementy oraz sole mineralne, doskonale wchłania nadmiar sebum oraz działa ściągająco na ujścia gruczołów łojowych. Ekstrakt z zielonych alg silnie nawilża skórę, w widoczny sposób poprawiając jej wygląd.

Clay mask for oily and combination skin. If your skin needs a quick and very effective cleaning, you want to reduce imperfections, get rid of impurities and excess sebum, check aluminide mask perfectly. Immediately after using the skin becomes dull and fresh. White clay is rich in trace elements and mineral salts, perfectly absorbs excess sebum and acts astringent on the sebaceous glands. The extract from green algae highly moisturizes the skin, visibly improving its appearance.MOJA OPINIA / MY OPINION

Lubię maseczki glinkowe, ale od czasu do czasu. Chociaż aplikacja jest dosyć przyjemna, bo nic się nie leje a konsystencja jest gęsta i przylega od razu do skóry to bardziej jestem leniuchem i wolę maski typu 'peel-off'.  Jednak jestem skłonna używać jej częściej widząc efekty. Buzia jest oczyszczona, matowa, ściągnięta.  Zapach nie jest drażniący. Maska zastyga wysychając, ale wystarczy w miarę ciepła woda aby wszystko się łatwo zmyło. Swoją maskę kupiłam w SuperPharmie za dokładnie 2,49 zł za dwie saszetki po 5 ml.
I like clay masks, but from time to time. Although the application is quite nice, because it's not slippery and the consistency is thick and clings directly to the skin I'm more lazy and into 'peel-off' masks. However,  seeing results I'm willing to use it more often. Face is clean, matte, tight. The smell is not irritating. It get cures while drying, but with warm water is easily to wash everything off. I bought mask in SuperPharm for exactly 2.49 zł for two sachets of 5 ml.


8 komentarzy:

 1. glinki są fajne,ale zdecydowanie wolę je w czystej postaci zamiast drogeryjnych - w tej Twojej jest mnóstwo niepotrzebnych dodatków: SLES, DMDM, parabeny, alcohol, silikon :( za parę zl kupisz czysty kaolin lub inną glinkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie pomyślałam o czystej glince:) Dzięki na pewno to sprawdzę!

   Usuń
 2. Ja również kupiłam sobie glinkę w czystej postaci. Mieszam ją z wodą i mam :) Wydaje mi się, że taka jest o wiele lepsza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to super:) Na pewno spróbuję i ja :)

   Usuń
 3. Lubię glinki, ale ostatnio stawiam na glinkę rhasul:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Osobiście uwielbiam maseczki 'glinkowe', to moi ulubione. Tak jak i drożdżowe :)
  Ale tej nigdy jeszcze nie widziałam, może się za nią rozejrzę, chociaż zdecydowanie najlepsze dotychczas okazały się dla mnie maseczki z eveline i ziaji.

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)