niedziela, 31 marca 2013

Pielęgnacja włosów: podsumowanie 25-31.03Hej!
Jak się macie w pierwszy dzień świąt? :)
Hello!
How are you in the first day of Easter holiday?

Dziś jak co niedzielę przedstawiam Wam moje tygodniowe podsumowanie pielęgnacji moich włosów. W poprzednim tygodniu zauważyłam, że pojawiła się pewna rutyna w dbaniu o włosy. Także oleje nie były używane. Napisałam Wam wtedy, że w następnym tygodniu postaram się to jakoś zmienić. Taa.. Aż wstyd się przyznać, ale same zobaczycie patrząc na tabelkę. Zamiast coś zmienić to nie zrobiłam nic. NIC. W tym tygodniu królował leń.
Today, like every Sunday, I present to you my weekly summary of my hair care. Last week I noticed that there was a certain routine in caring of the hair. Also oils were not used. I wrote to you at the time that the next week I'll try to change it somehow. Yeah .. It is a shame to admit it, but look at the table. Instead changing something I didn't change anything. I've done nothing. NOTHING. This week was ruled by laziness. • PONIEDZIAŁEK / MONDAY
Umyłam włosy szamponem Kallos GoGo zmieszanym z BingoSpa do włosów farbowanych. Nałożyłam (oczywiście) maskę Latte a przy suszeniu spryskałam włosy mgiełką termoochronna Marion i na końcówki Artiste Keratin.
I washed hair with Kallos GoGo shampoo mixed with BingoSpa for colored hair. Then I put (of course) Latte mask and while drying I put spray of Marion Thermo and on the endings Artiste Keratin.
 • WTOREK / TUESDAY
Nic.
Nothing.
 • ŚRODA / WEDNESDAY
Umyłam włosy szamponem Timotei Złociste refleksy (tak wiem, że to do włosów blond) ponieważ została mi resztka a tak w ogóle to lubię bardzo ten szampon. Moim następnym zakupem będzie ta sama seria ale do włosów brąz (jeśli taki jest). Przy myciu użyłam maski Latte.
I washed hair with Timotei Gold reflections shampoo (yes I know it is for blond hair) because I left with remnants and by the way I really like that shampoo. My next shampoo is going to be exactly Timotei but for brown hair (if it exist). While washing I used Latte mask.
 • CZWARTEK / THURSDAY
Nic.
Nothing.
 • PIĄTEK / FRIDAY
Na noc nałożyłam olej kokosowy.
Coconut oil for overnight.
 • SOBOTA / SATURDAY
To samo co w środę - Szampon Timotei Złociste refleksy + maska Latte.
The same as on Wednesday - Timotei Gold reflections shampoo + Latte mask.
 • NIEDZIELA / SUNDAY
Nic.
Nothing.

Ostatnio zauważyłam OGROMNEGO KOŁTUNA! Zrobił się przez spanie z rozpuszczonymi włosami... Próbuję się przemóc w spaniu ze związanymi włosami w koczka albo warkocze. Sama nie wiem jak to wyjdzie.
Recently I noticed a HUGE HAIR TANGLE!  It's by sleeping without tying hair.. I'm trying to overcome with sleeping with tied hair in bun or braid. I have no idea how will it be.4 komentarze:

 1. Ojejku, moje włosy by mnie chyba zabiły jakbym nałożyła na nie olej kokosowy :D

  A ogólnie to ja z tej serii timotei do blond to kiedyś lubiłam odżywkę bardzo- naprawdę dawała piękne złociste refleksy.

  A kallos i na moje działa świetnie. Jednak moje bez nawilżenia/zabezpieczenia przed myciem nie dałyby mi wyjść z domu. Aż się boję pomyśleć, co by było.. puch na wszystkie strony :) Masz szczęście, że Twoje tego nie robią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie Kallos Latte to mój faworyt, jedynie ciekawa jestem na jak długo ;)A z puchem na włosach nie mam problemu, tak jak mówisz mam szczęście ;)

   Usuń
 2. Ja dawniej też spałam w rozpuszczonych (nie robiły się żadne kołtuny), ale z troski o włosy przerzuciłam się na warkoczyki i koczki.
  Da się przyzwyczaić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Problemem nie jest spanie w związanych włosach tylko to jak one wyglądają rano.. w moim przypadku są oklapłe albo w ogóle nie chcą współpracować..

   Usuń

Zapraszam do komentowania :)