piątek, 15 lutego 2013

New in! Recenzja + Mani na dziś! :)

Witam serdecznie! Dziś piszę do Was z recenzją aż czterech kosmetyków, które wpadły w moje posiadanie przez ostatnie dni:) Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupów. Ale do rzeczy!

Hello! Today I am writing to you with a review of four cosmetics, which I have bought in the last few days :) Overall I'm very happy with the purchase. But let's start!


Essence Souffle Touch Blush nr 030 Cold Wildberry.
Tak naprawdę to kupiłam go przypadkowo. Zobaczyłam go w promocji w Hebe za 3,99 zł.Róż w musie ma do tego, że nakłada się troszkę nierównomiernie. Ja jestem zadowolona, nie lubię czerwonych placków na policzkach a Souffle Touch Blush daje mi delikatny rumieniec. Dostępny jest w trzech kolorach  010 - fresh apricot, 020 - frozen strawberry, 030 - cold wildberry. Mus zamknięty jest w dość dużym słoiczku przez co wydaje się być go dużo co jest tylko złudzeniem. Konsystencja jest miękka, nie rozpływająca się. Zapach jest intensywny ale można się przyzwyczaić. Nie ma co liczyć na kilka godzin trzymania się go na policzkach. Na zdjęciu nie widać, ale róż ma malutkie drobinki, przez co nie jest to matowa plama tylko ładny iskrzący się rumieniec.

In fact, I bought it by chance. I saw it in the promotion of Hebe by 3.99 zł.Blush in the mousse tends to a little unevenly be applied. I am glad with that blush, I do not like red patches on the cheeks and Touch Souffle Blush gives me a gentle blush. It is available in three colors 010 - fresh apricot, 020 - frozen strawberry, 030 - cold wildberry. Mousse is locked in a fairly large jar by what seems to be a lot of it which is just an illusion. The consistency is soft, does not melt. The smell is intense but you get used to it. There is no hope for a few hours to keep him on the cheeks. In the picture you cannot see, but the blush has tiny sparkles, so it is not just a matte stain but a pretty sparkling blush.

Cena: / Price: 12zł / w promocji 3,99 zł
Dostępność: / Available in: Hebe, Natura, internet
Pojemność: / Capacity:  8ml


Sensique Atłasowa Pomadka do ust nr 211

W promocji w Naturze można ją kupić za 4.99 zł. Chociaż kolor jest nawet ładny to nie polecam Wam tej pomadki. Zapach jeszcze jakoś da się wytrzymać ale smak jest odrzucający taki jak kiedyś pachniały stare szminki...

In the promotion in Nature drugstore you can buy it for 4.99 zł. Although the color is even nice to still I do not recommend this lipstick. Smell yet somehow it is bearable but the taste is rejecting once smelled like old lipstick ...

Cena: / Price: 4.99 zł
Dostępność: / Available in: Hebe, internet
Pojemność: / Capacity: 4g


Essence Femme Fatale nr 41

Bardzo podoba mi się kolor bo nie jest to nachalnie ciemne bordo. Ma lekki połysk więc nie jest matowa ale też specjalnie się nie błyszczy. Konsystencja jest miękka i delikatna. Ma przyjemny zapach, zdecydowanie lepszy niż pomadka od Sensique!

I really like the color because it is not persistently dark burgundy. It has a slight sheen so it is not matte or especially shiny. The consistency is soft and delicate. It has a pleasant smell, much better than lipstick of Sensique!

Cena: / Price: 8.99 zł
Dostępność: / Available in: Hebe, Natura, internet
Pojemność: / Capacity: 4g


Eveline Eyeliner Marker Art - eyeliner w pisaku

Zapewnienia producenta:
- precyzja i dokładność wykonania makijażu,
- jednolita i równomierna kreska za jednym ruchem ręki kolor głębokiej czerni przy jednej aplikacji,
- nie rozmazuje się i nie kruszy,
- trwałość makijażu gwarantowana przez 24h.
Dostępny w czarnym kolorze.Ensure the manufacturer:
- Precision and accuracy of the make-up,
- Uniform and smooth line through with one hand deep black color with one application
- Does not smudge and does not crumble,
- Durability of makeup guaranteed for 24 h.
Available in black color.


To mój pierwszy eyeliner w formie pisaka. Chociaż obawiałam się pierwszej aplikacji okazało się że nie było czego. Aplikacja jest dziecinnie prosta! To tak jakbym trzymała długopis i rysowała po kartce. Kolor to głęboka czerń która bardzo mi odpowiada. Nie wiem czy utrzymuje się przez aż 24 godziny, ale mogę zapewnić że 8 godzin gwarantowane! Nie rozmazuje się przez potarcie palcem a żeby go zmyć potrzebny dobry płyn do demakijażu. Wydaje mi się, że jest to lepsza opcja niż tradycyjne pędzelki czy kałamarz. Naprawdę polecam!  

This is my first eyeliner in a pen. Although I feared the first application I found that there was nothing to be afraid of. The application is easy as child's play! It's as if I was holding a pen and drew the sheet. Color is a deep black that suits me very well. I do not know if it lasts for up to 24 hours, but I can assure you that the 8 hours guaranteed! It does not smudge by rubbing a finger and to wash it you need a good liquid cleanser. It seems to me that it is a better option than traditional brushes and ink bottle. I really recommend it!

Cena: / Price: 9.99 zł
Dostępność: / Available in: Hebe, Natura, internet
Pojemność: / Capacity: 2ml

Uff... i na koniec! Dzisiejszy mani :)

Uff... and at the end! Today's manicure :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania :)