czwartek, 28 lutego 2013

Aktualizacja włosów LUTY PodsumowanieCześc!
Dziś ostatni dzień lutego więc pomyślałam żeby zrobić aktualizacje włosów. Ale najpierw opowiem Wam co mi się przydarzyło. Jadąc autobusem nie zdążyłam się złapać niczego podczas mocnego hamowania i w związku z tym w ostatniej sekundzie przed upadkiem "przytrzymałam się" paznokciem.. Rezultat tego był zakrwawiony i bolący palec. Na szczęście paznokieć się nie złamał ale nie mogę go w ogóle dotykać. Przez weekend mam zamiar go nie ruszać i siedzieć w opatrunku. Tak w ogóle to polecam przejść się do drogerii HEBE, gdyż od dzisiaj jest taka miła promocja. Jeśli zakupi się pędzel do makijażu z Sense&Body to za jedną złotówkę można dostać pędzel do zadań specjalnych który w regularnej cenie kosztuje 11,99 zł.

Przejdźmy do aktualizacji. Nie mam pojęcia jak to się stało ale w 7 dni moje włosy urosły już z 0,5 cm! A przecież farbowałam je 21.02.. naprawdę niesamowite! Jeśli w takim tempie będą rosnąc to tylko lepiej dla mnie :) 

Hi! 
Today is the last day of February so I thought to make hair updates. But first I will tell you what happened to me today. Riding in the bus I couldn't  catch anything during heavy stop and, therefore, at the last second before the fall I "held " myself by fingernail .. The result was a bloody and sore finger. Fortunately, the nail is not broken but I cannot touch it at all. Over the weekend I'm going to don't touch it and sit with plaster. Anyway I can recommend you to go to the drugstore HEBE, as from today, it is a really nice promotion. If you buy a makeup brush from Sense & Body then you can get for 1 zł a brush for special tasks that the regular price is 11,99 zł.

Let's get to the update. I do not know how it happened but in 7 days my hair already grown 0.5 cm! And I dyed it on 21.02 .. really amazing! If you they are growing so fast it's just better for me :)


Tak było w połowie lutego:
That was in the middle of Feb:


A tak dziś:
And today:


Czego używałam w tym miesiącu? / What i used this month?


  • cztery razy nałożyłam olejek kokosowy / four times I applied coconut oil
  • dwa razy olejek łopianowy z papryką /  twice times I applied burdock oil with pepper 
  • cztery razy nałożyłam maskę waniliową Kallos / I applied four times vanilla mask Kallos
  • sześc razy nałożyłam maskę Kallos Latte / I applied six times Kallos mask Latte
  • cztery razy spryskałam włosy mgiełką Radical do włosów farbowanych / four times sprayed hair mist for colored hair Radical
  • co drugi dzień myłam włosy szamponem Bingo Spa do włosów farobwanych / after every second day i washed my hair by Bingo Spa shampoo for colored hair
I to wszystko.. nie jest tego dużo. I chociaż na początku obiecywałam sobie glutka z siemienia lnianego, picie pokrzywy i skrzypu to okazało się że to nie dla mnie. Przynajmniej nie za często. Wydaje mi się, że tak szybki wzrost włosów nastąpił po olejku łopianowym z papryką. Chyba rzeczywiście działa!

And that's all .. is not that much. And even though I promised myself at the beginning of flaxseed, drinking nettle and horsetail then it turned out it was not for me. At least not too often. It seems to me that this rapid hair growth is followed by burdock o pepper. I think it really works!

Póki co idę przeglądac Wasze blogi z obolałym paznokciem.
 

So far I'm going to explore your blogs with sore fingernail.Pozdrawiam! :)

2 komentarze:

  1. :((( aż mnie zabolało... a co do włosów, no to nieźle, może też zaczne działać z moimi włosami :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)