wtorek, 12 marca 2013

SockBun mam i ja!Cześć!
Mała przerwa spowodowana brakiem czasu. Ale! Dzisiaj przedstawiam Wam moje wykonanie koka czyli SOCKBUN. Bardzo mi się podoba taki pomysł. Przez ową skarpetkę nasz koczek zyskuje na wizualnej objętości także jest to super dla cienkich lub krótkich włosów. Mój donut jest zrobiony z rajstop, bodajże z 2 par. Wybrałam rajstopy bo skarpetki są szorstkie i dosyć grube. Tak w ogóle to bardzo ładnie wygląda taki koczek z cieniutkim warkoczykiem  wokół, ale na takie bajery to trzeba mieć dłuższe włosy. Tak czy siak, nie przedłużam. 

Hi! 
A small break due to lack of time. But! Today I present to you my performance of bun which is SOCKBUN. I really like this idea. By this sock our bun gaining visual volume as it is great for thin or short hair. My donut is made of tights, perhaps with 2 pairs. I chose tights because socks are quite thick and rough. Bun with thin braids around looks very nice, but for that kind of stuff you have to have long hair. Anyway, I don't prolong.

Dla przypomnienia instrukcja jak, co i gdzie:
For the record, instructions on how, what and where:


I moje wykonanie:
And my bun:


1 komentarz:

  1. Witam. Chciałabym zaprasić Cię na "Książeczki synka i córeczki" oraz na "Babylandię" na dwie zabawy, w obu do wygrania ciekawe książki, ale nie tylko, bo jest również kilka sztuk biżuterii hand-made i drobiazgów do tworzenia biżuterii :) Nie chce narażać się wklejając bezpośrednio linki, ale jeżeli byłabyś zainteresowana to blogi znajdziesz w moim profilu :) Może miałabyś ochotę wziąć udział? Nie żebym namawiała, po prostu polecam :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)