piątek, 1 marca 2013

Ulubieńcy LUTEGO czyli moje TOP 10
Witam!
Jako że zaczął się nam nowy miesiąc to piszę do Was o moich top dziesięciu kosmetykach, które często gościły w tym miesiącu. 

Hello! 
Since we started a new month I am writing to you about my top ten cosmetics, which often hosted this month.

1.Kallos Latte, Maska do włosów z proteinami mlecznymi (recenzja TUTAJ / review HERE).

2.TOŁPA, Regenerujacy krem - koncentrat do rąk (recenzja TUTAJ / review HERE).

3. H&M, Paletka cieni.


Jak widzicie pierwszy cień od prawej jest najbardziej zużyty a to dlatego, że taki odcień beżu z brązem i złotymi drobinkami najbardziej mi odpowiada. Najrzadziej korzystam z cienia najciemniejszego z prostego powodu - nie umiem się nim obsługiwać tak aby nie wyglądać jak panda :) Pigmentacja jest bardzo dobra. Po kilku godzinach cień może się rolować w załamaniu powieki jeśli nie używamy bazy. Podoba mi się to, że paletka składa się nie tylko z pięciu kolorów ale dodatkowo w środku znajdują się dodatkowe cienie współgrające ze sobą.

As you can see the shadow of the first right is the most used and the reason is that this shade of beige with brown and gold flecks suits me the most. The least frequently I use the darkest shade for a simple reason - I cannot handle it good enough to not to look like a panda :) Pigmentation is very good. After a few hours the shadow can be rolled in eyelids collapse if we do not use the make-up base. I like the fact that the paddle is made up not only of the five colors but also in the middle are small shadows which suit each other.


4.Ziaja Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik.

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.

Chociaż nie mam problemów z trądzikiem to lepiej chuchać na zimno i zabezpieczać się tym bardziej, że jest to dobry nawilżacz. Jest bardzo wydajny, nie zapycha i ładnie matuje cerę. Zazwyczaj mieszam go z podkładem lub nakładam jak bazę przed pudrowaniem.

Active emulsion with a light texture, with no fragrance. Inhibits the activity of the enzyme 5a-reductase, normalizes the sebaceous glands, accelerates exfoliation of the stratum corneum, reduces the growth of bacteria.
 

Although I do not have problems with acne, still it is better to secure myself. It is a good moisturizer. It is very efficient, does not clog skin and nicely mats. Usually mix it with primer or impose as a base before powder.

5.Eveline Eyeliner Marker Art - eyeliner w pisaku (recenzja TUTAJ / review HERE).


6.Essence, Pędzelek do cieni.


Bardzo lubię ten pędzelek. Jest mały i dość poręczny. Jego zaletą jest krótkie i miękkie włosie.

I really like this brush. It is small and quite handy. Its advantage is short and soft hair.

7.Manhattan, Mousse Rouge Soft Touch (Róż w musie).Aksamitny roż do policzkow w musie o doskonałej konsystencji, bardzo łatwy w aplikacji, delikatnie wtapia się w makijaż, nie tworzy smug. 

Jest bardzo wydajny. Kolor to delikatna morela. Jest matowy i w formie musu, który po nałożeniu staje się pudrem przez co aplikacja nie jest trudna.

Velvet Blush in mousse with great consistency, very easy to apply, gently blends into the make-up, does not create streaks.
 

It is very efficient. Color is a delicate apricot. It is matte and a mousse, which when applied becomes some kind like powder by which the application is not difficult.

8.Cień sypki.

Zamówiłam go bardzo dawno na allegro i jestem zadowolona. Jego wydajność jest niesamowita! Kolor to matowe cappuccino. Niestety nie znam ani nazwy ani numeru cienia.

I ordered it a very long time on allegro and I'm happy. Its performance is amazing! Color is matte cappuccino. Unfortunately, I do not know either the name or number of the shadow.

9.Cień sypki.

Podobnie jak cień matowy, został zamówiony na allegro. Odcień jest piękny! Błyszczący jasny beż, który mieni się srebrnymi drobinkami.

Just like a shadow matte above, it was ordered on allegro. Color is beautiful! Glossy light beige, which shimmers with silver flecks.

10.Moja pomadka DIY (recenzja TUTAJ / review HERE)


Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Loving this post! Would you like to follow each other? If so then let me know.. :)

    http://sheadorescouture.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania :)